Jazyk
 Čeština  English  Deutsch  Русский
Měna
£ $

Nákupní košík

0 položka(y) - 0,00€
Vítejte, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat.

Premium Noni Juice - Noni džus (946ml)

Premium Noni Juice - Noni džus (946ml)
Premium Noni Juice - Noni džus (946ml) Premium Noni Juice - Noni džus (946ml) Premium Noni Juice - Noni džus (946ml)
Výrobce: NHT Global
Model: NON
Dostupnost: Na skladě
Cena: 55,00€
Bez daně: 45,46€

Každou vteřinu se prodají 4 lahve Premiun Noni džusu od NHT Global

Noni Juice – podporuje imunitní systém - lidé jej milují a ještě více milují to, jak se po něm cítí!

Proč Noni Juice?

Ovoce noni používají obyvatelé tichomořských ostrovů pro zdravotní účely již po tisíce let. Ovoce noni, které je přirozeně bohaté na vitaminy, minerály, enzymy, antioxidanty, fytonutrienty a bioflavonoidy, podporuje v lidském těle na buněčné úrovni přirozenou funkci imunitního systému.

Čím se Premium Noni Juice společnosti NHT Global odlišuje od jiných?

Naše ovoce noni se sklízí na ekologických plantážích s mezinárodní certifikací na nejčistší půdě na světě...slavném tahitském prstenci v jižním Tichomoří. Tato půda je zcela vzdálena jakýmkoliv negativním vlivům, pasáty přináší čistý vzduch, půda je obohacována tropickou vegetací a minerály z vulkanické činnosti Společnost NHT Global je hrdá, že se může podílet na procesu zvyšování jakosti předávané z „náčelníka na náčelníka". Ovoce noni se objednává od samojského náčelníka z plantáží, které jsou v majetku jeho rodiny již po celá staletí – kvalita předávaná z „náčelníka na náčelníka". Ovoce se sklízí, zraje a pasterizuje JEDNOU, aby se uchovala jeho čistota, účinnost, chuť a co nejvyšší kva Žádný jiný výrobek z ovoce noni není srovnatelný s Premium Noni Juice společnosti NHT Global. Je to noni tak, jak je příroda chtěla...

Zkušenosti s Premium Noni Juice -

Tento produkt pro mě znamená hodně. Od dětství jsem měl alergie a bral jsem spoustu medikamentů, ktré mi pomáhali s problémy jako slzavé a červené oči, které jsem měl zejména v letních měsících. Noni Jucie jsem začal používat od prvního dne kdy jsem přišel do NHT Global a mohu upřímě říci že mé problémy s alergiemi jsou pryč.
Steven Orchard, Canada
Nezávislý distributor, NHT Global

Miluji Noni Juice, vím že piji něco co je zdravé a cítím se potom dobře fyzicky i psychicky. Noni Juice mě vždy připraví na další den.
Cynthia Harding
Nezávislý distributor, NHT Global
Orlando Florida

Mám pár skvělých přátel kteří se báli o mě a mé zdraví. Používali trojici „Life" produktů (Noni, Triotein** a Cluster X2) a doporučili mi je také začít používat. Poslechl jsem si je ale nic jsem neudělal. Jednoho dne jsem se probudil a byl tak unavený jít opět k doktorovi pro léky po ktrých jsem se stejně necítil lépe. Rozhodl jsem se že musím zkusit něco jiného protože nejen mé zdraví ale i můje vyhlídky v životě byly špatné.Začal jsem používat trojici „Life" produktů a zjistil jsem že moje cukrovka i krevní tlak, který byl vysoký vice než 2 roky, se zlepšili. Jak se moje zdraví začalo zlepšovat začal se měnit i můj přístup k životu – cítil jsem se jako úplně nový člověk. Rozjel jsem se do Kalifornie navštívit moji sestru a ta mě nemohla poznat. Rodina a přátelé mi neustále říkají jak dobře vypadám. Věřím produktům které používám protože zlepšují můj život a stav mzsli. Doporučuji tyto produkty všem kteřá se chtějí cítit lépe jak psychicky tak fyzicky.
JoAnn Medina
Nezávislý distributor, NHT Global

*Výsledky nejsou typické a mohou se lišit v závislosti na mnoha faktorech. Tyto informace nebyly ověřeny Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv. Tento výrobek není určen ke stanovování diagnóz, léčbě či prevenci vzniku nemocí.

** Triotein není zatím v ČR k dispozici

FredinGeneva2003Předseda společnosti Fred Siaosi ve švýcarské Ženevě přebírá cenu „Mezinárodní hvězda za jakost" za Premium Noni Juice společnosti NHT Global.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:
Developed by: mainspring.cz


Počkejte. Sleva až 50%!

Chcete zjistit jak získat produkty se slevou?!

x