Alura®- konečně "pilulka" i pro ženy!

 

alura koupit

 

 

Co je Alura?

 • patentovaný naturální, bezpečný, čirý gel, který zvyšuje sexuální citlivost u žen
 • vyvinutý týmem certifikovaných gynekologů
 • zlepšuje funkci ženských pohlavních orgánů
 • zlepšuje fyziologické potíže, způsobené stárnutím a sníženou hladinu estrogenu
 • chrání genitální tkáně a zpomaluje jejich stárnutí
 • normalizuje funkci žláz s vnitřní sekrecí a přispívá k vyvážení hladiny hormonů v těle
 • NEOBSAHUJE hormony

 

Dr. Thompson o výrobku Alura:

 

Existuje šest klíčových oblastí, v nichž použití výrobku Alura jako účinného vazodilatátoru bude nejefektivnější:

 • Rozšiřování cév v hlavě… kde pomáhá zmírňovat bolesti hlavy a migrénu tím, že rozšiřuje zúžené cévy v mozku
 • Rozšiřování cév v oblasti pohlavních orgánů…kde zvyšuje citlivost a sexuální uspokojení
 • Rozšiřování cév …umocňuje oplodňovací procesy zvyšováním množství uvolňovaného sekretu, nezbytného pro kapacitaci spermií.
 • Rozšiřování cév pokožky…umocňuje procesy hojení ran bez jizev, hojení vředů, řezných ran, oděrek a pohmožděnin tím, že se zvyšuje přísun kyslíku k ráně, což působí jako přírodní antibiotikum.
 • Rozšiřování cév v oblasti rtů…vylepšuje vzhled tenkých rýh a vrásek tím, že vypne tkáň kolem rtů a na jejich povrchu
 • Rozšiřování análních cév…pomáhá změkčovat oblast fisúr a hemeroidů

Potřebuji recept?

Alura je vyrobena z naturálních ingrediencí a proto na ni nepotřebujete recept. Takže pro aluru nemusíte k lékaři.

Je bezpečné Aluru používat s kondomem?

Alura je vyroben na vodní bázi takže je bezpečné ji používat s kondomem.

Potřebuji partnera?

Aluru můžete používat sama, nebo s partnerem.

Funguje Alura u všech žen?

Ženy jsou velice komplexní a je zde mnoho faktorů, které mohou ovlivnit sexuální citlivost. Takže netvrdíme že Alura funguje u všech žen. Dr. Thompson na základě klinických studií potvrzuje že 92% žen zažívá intenzivní orgasmus při používání tohoto výrobku. 

Může Aluru používat kdokoli?

Těhotné a kojící matky by neměly Aluru používat. 

Co ženy chtějí vědět?

Ženy zajímá jestli Alura funguje. Ohlasy to jen potvrzují. A ženy všude na světě "křičí" svůj souhlas. Vyzkoušejte to sama. Už nečekejte až zažijete sex, po kterém budete chtít stále víc...

Co když nebudu spokojená?

Na všechny výrobky poskytujeme 30ti denní záruku vrácení peněz. Pokud nebudete spokojeni s výsledky, stačí nám výrobek zaslat zpět a my vám vrátíme peníze. Žádné otákzy. S námi neriskujete vůbec nic. Tolik věříme našim produktům.

{xtypo_alert}Nic neriskujete. Máte 30 dní na vyzkoušení. Pokud nebudete spokojeni vrátíme vám peníze.{/xtypo_alert}

Alura - intimní gel pro ženy:

 • Balení: lahvička 17ml - 59 EUR30 denní záruka vrácení peněz
 • Schváleno pro prodej v ČR a SR
 • Výrobek nebyl testován na zvířatech
 • Výrazné slevy pro velkoodběratele a pravidelné zákazníky.
  Napište nám pro informaci o slevách: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Do eshopu

 

Zkušenosti s Alura:

S přípravkem Alura teď s manželem prožíváme stejně intimní život jako na počátku našeho manželství. Už se nemohu dočkat dovolené. Alura bude to první, co si zabalím!
June – 43 let

Když jsem přípravek Alura® použila poprvé, byla jsem překvapená, jak velký je to rozdíl. Teď už se s manželem bez něj nemilujeme. Je úžasné, kolik potěšení dává.
Neera – 35 let

Můj muž je teď tak láskyplný, že jsem opět nalezla radost ze sexu.
Stella – 58 let

Alura vrátila mému manželovi úsměv na tváři. Když se někdo zeptá: „Funguje to ?", můj muž se usměje a řekne: „To tedy ano!"
Lynn

Když jsem začala používat přípravek Alura, mohu vám říct, že opravdu zlepšil kvalitu mého života. Pomohl mě a mému manželovi rozšířit tu krásnou intimitu, kterou jsme vždycky jako přátelé měli, vrátil našim krokům pružnost a změnil náš pohled na sebe navzájem. Jsem tímto výrobkem opravdu nadšená.
Aurora – mladá 50-ti letá – New York

Byla jsem velký skeptik a přípravek Alura® jsem ani nechtěla vyzkoušet. Ale nakonec jsem ho přece zkusila. Při prvním použití mě nijak neohromil, ale byl to příjemný pocit, který stačil i mně jako skeptikovi natolik, abych ho ještě několikrát vyzkoušela. Abych celý příběh zkrátila, opět se s manželem milujeme jednou nebo dvakrát týdně. Sex je teď pro mě stejně tak fyzickým jako emocionálním potěšením. Nejlepším „vedlejším účinkem" přípravku Alura® je, že se náš znovunalezený soulad na lůžku přenesl i do celého našeho vztahu. Můj manžel je ke mně pozornější, než když jsme spolu chodili! Častěji se mne dotýká bez erotického podtextu – což je něco, po čem jsem vždy toužila. Myslím, že moje sexuální reakce mě pro něj učinila přístupnější a více milovanou.
Cynthia – 55 let

Přípravkem Alura jsem byla naprosto překvapená – a můj manžel samozřejmě také. Teď máme příležitost k větší intimitě, ke vzájemnému sdílení. Musím říct, že tento výrobek je úžasný – prožitek se zlepšuje po každém použití!
Sherry z Kalifornie

Připouštím, že jsem byla poněkud skeptická a trošku nervózní, ale jakmile ten balíček přišel, nedočkavě jsem ho vyzkoušela. Byla jsem velmi příjemně překvapená! Přípravek nám rozhodně okořenil život. Po desetiletém manželství se dvěma dětmi stačí jen něco málo nového a magické večery jsou tu! Podle mě každý, kdo o přípravku Alura uslyší, ho bude chtít s partnerem vyzkoušet. Čím více ho používáte, tím větší prožitek!
Kathy z New Jersey

Necítila jsem se takhle patnáct let! Je to skvělé! Už léta jsem neviděla mého manžela tak šťastného.
June – 37 let

Alura® způsobila v mé ložnici skutečný výbuch. Teď je díky přípravku Alura naše milování jako před třiceti lety, když jsme se vzali, divoké a úžasné. Jen to zkuste. Věřte mi, nebudete litovat.
Katie

Můj kamarád mi dal tubičku přípravku Alura®. Když jsem se na něj podívala, řekla jsem :„Tohle nepotřebuji." On řekl: „Jak to víš?" A já jsem řekla: „Nemám problémy se sexem." On na to: „Jak víš, že o něco s tímhle krémem nepřicházíš? Možná je to bomba!" Já jsem řekla: „No jo, možná máš pravdu!" Tak jsem ho vyzkoušela a jsem ráda, že mohu potvrdit, že to opravdu bomba je! Alura® mi dala znovu pocítit, že žiju. Byl to posun, které jsem potřebovala, abych se dostala na druhou stranu. Díky, Dr. Thompsone.
Joyce – 37 let, DC

Moje první zkušenost s přípravkem Alura mi připomněla, jaké to bylo, když mi bylo 25 a byla jsem bláznivě zamilovaná do svého manžela. A byla jsem překvapená, že jsem to začala pociťovat za méně než jednu minutu. Alura® opravdu zvyšuje potěšení z milování.
Denise – 60 let

Jen v kostce: minulé léto jsem měla rakovinu plic a lékaři mi dávali dva měsíce. Našla jsem výborný (ženský) lékařský tým, který se pokusil o velmi agresivní léčbu chemoterapií a zároveň ozařováním, aby porazil tři nádory, metastáze a rakovinu lymfatické uzliny. Nemusím zdůrazňovat, že to bylo těžké! Doslova jsem bojovala o život! Teď jsem už osm měsíců přeléčená a mám v plánu tu zůstat! Nedávno jsem slyšela o přípravku Alura®, a tak jsem ho vyzkoušela. A opravdu, znovu mě probudil. Cítila jsem se jako Šípková Růženka probuzená z hrozné noční můry. Udělal na mě takový dojem, že jsem se stala jeho distributorkou. Doufám, že s přípravkem Alura® pomohu ostatním ženám žít naplněnější život!
Nat

Přípravek Alura® jsem vyzkoušela nedlouho po tom, co se narodilo mé první dítě. Byla jsem frustrovaná, protože můj sexuální život nefungoval tak, jako dřív. Cítila jsem, že nic už nebude jako předtím. Můj manžel koupil přípravek Alura® a varoval mě, že budu zřejmě potřebovat několik aplikací, než si všimnu pozitivního rozdílu. Když jsem ho vyzkoušela poprvé – nic. Byla jsem smutná, ale ochotná pokračovat v dalších pokusech. Podruhé jsem cítila slabé mravenčení, ale nic světoborného. Potřetí – PÁNI! Jsem tak vděčná, že jsme se byli upozorněni, že se výsledek může dostavit až po několika aplikacích. Jinak bychom to vzdali po prvním nebo druhém pokusu a nikdy bychom neprožili ten úžasný zážitek s tímto přípravkem.
Lynda

*Výsledky nejsou typické a mohou se lišit v závislosti na mnoha faktorech. Tyto informace nebyly ověřeny Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv. Tento výrobek není určen ke stanovování diagnóz, léčbě či prevenci vzniku nemocí.

 

Do eshopu