1 900,00 Kč
Problémy se zrakem mohou být neuvěřitelně frustrující. Ve stále více digitálním světě, kde jsou naše oči neustále vystavovány elektronickým obrazovkám, je dobrý zrak důležitější než kdykoli před tím. Dobrou zprávou je, že stále více a více výzkumníků demonstruje pozitivní vliv správné stravy a výživy na náš zrak. K ochraně jednoho z nejdůležitějších smyslů našeho těla, NHT Global vytvořila ideální směs živých karotenoidů, užitečných vitaminů a impozantních antioxidantů, které podporují udržení normálního zraku.
Obsah balení
60 capsules

 

OcuFocus

 

OcuFocus společnosti NHT Global je doplněn světoznámými složkami, které podporují zdraví a funkci našeho zraku a očí.

Oceněný produkt Lutemax® 2020 dodává izomery luteinu a zeaxanthinu ve vysoce účinném poměrem 5:1 stejně jako se vyskytuje v přírodě, aby optimálně podporovaly naše oči. V klinických studiích byla tato vysoce účinná složka schopna významně zvýšit MPOD (optická hustota makulárního pigmentu) za pouhých 8 týdnů.

V kombinaci s dalšími karotenoidy, vitamíny a antioxidanty které jsou obsaženy v super ovoci jako borůvky, nabízí OcuFocus bezkonkurenční výhody, které vám pomohou zachovat a chránit vaše oči a zrak.