Cluster X2

1 800,00 Kč
Cluster X2 je potravinový doplněk, který zajišťuje efektivní hydrataci buňek.
Napomáhá eliminovat toxiny, podporuje přepravu živin, odstraňuje odpadní látky a napomáhá správné komunikaci mezi buňkami.
Obsah balení
4 fl.oz./118 ml
 

Cluster X2

 

cluster X2 Illustration 2 NHT Global

VODA… Nezbytná pro život, zdraví a vitalitu. Naše tělo tvoří téměř ze dvou třetin. Pomáhá regulovat dýchání, zažívání, aktivitu žláz, teplotu, cirkulaci krve, odvod nečistot a mnoho dalšího. Hraje nezbytnou roli v komunikaci buněk a tisících dalších metabolických funkcích.

Buňka využívá vodu nejen k umožnění chemických reakcí, ale také pro vysílání a přijímání důležitých informací. Výzkumy prokázaly, že naše tělo běžně obsahuje vodu v mladých a zdravých buňkách, ale její množství s postupujícím věkem klesá. 

Jak stárneme, shluky (klastry) vodních molekul se mění. Vlivem
stresu, znečištění ovzduší a nespočtu obdobných negativních faktorů se v našem těle hromadí toxiny a další škodliviny. Vážou se na molekuly vody, zvětšují je a narušují. 

Ke značné dehydrataci buněk rovněž přispívá stoupající věk a působení nevhodné stravy. Buňkám se nedostává živin – a my jsme nemocní. Shluky molekul vody se paradoxně zvětší, změní tvar a nemohou procházet buněčnými stěnami. 

 

 

Návod k použití:

Pro dosažení nejlepších výsledků smíchejte jednu (plastovou!) polévkovou lžíci Cluster X2 se dvěma litry destilované vody uchovávané v lednici. Nebo můžete X2 smíchaný s destilovanou vodou zmrazit a poté vodu postupně pít, když taje. Ideálně konzumujte 250 ml vody smíchané s X2 dvakrát denně. 

Uchovávejte v plastové nádobě v lednici.

Nemíchejte kovovými lžičkami, pouze plastovými.