Maska Skindulgence® 
obličejová gymnastika, která cvičí za vás.

 

SK Box 768x500

 

 

Za prvních 30 minut ucítíte tyto výsledky:

 

 • vyhladí se jemné rýhy a zmenší se hluboké vrásky
 • kůže bude jemnější a bude vypadat mladší
 • zlepší se tón a barva pokožky
 • zvednou se koutky očí a úst
 • budete mít příjemný pocit jako po masáži obličeje


Výsledky našich klientů z celého světa

 

Skindulgence a náctiletí

 

Masku Skindulgence často používají i chalpci a dívky s problematickou pletí a s akné. Balení s maskou obsahuje velice účiné čistící mléko které čistí pleť a zejména póry do hloubky. Samotná maska pomáhá s prokrvením pleti díky práci se svaly a jemně pokožku vysušuje. Hydratační krém pak dodává pokožce potřebnou pružnost a živiny.

 

Skindulgence a ženy od 30 let

 

V tomto věku se začínají objevovat vrásky hlavně kolem očí, úst a na čele. Zpomaluje se proces obnovy buněk a pleť postupně ztrácí elastičnost. Maska Skindulgence pomáhá s prevencí vzniku vrásek tím, že posiluje obličejové svaly. Zlepšuje barvu a tón pokožky a vyhlazuje vznikající jemné rýhy a vrásky. Masku můžete požívat 1-2 týdně.

 

Skindulgence a ženy od 50 let

 

Při pravidelném používání maska postupně zpevňuje všechny svalové skupiny na obličeji a tím dokáže vyrovnat linie tváře kde je pokožka ve vyšším věku povyslá. Výsledky které uvidíte po 3 měsících se dají srovnat s výsledky po plastické operaci. S maskou Skindulgence ale neriskujete nepovedenou operaci ani nemusíte podstupovat vpichování různých látek.

 

Pro jakou pleť je maska určená?

 

Maska je vhodná jak pro ženy tak pro muže a je určená pro všechny druhy pleti v jakémkoli věku. Masku by neměli používat pouze osoby s alergií na aloe vera.

 

Jak dlouho maska vydrží?

 

Jedno balení vydrží při používání 2-3x týdně na 2-3 měsíce. Po této době můžete používat 1x nebo 2x týdně pro udžení výsledků v závislosti na věku. Jedno balení masky Skindulgence obsahuje čisitící mléko (56 ml), masku (85 ml) a hydratční krém (56 ml).

 

Kolik maska stojí?

 

Jedna aplikace masky vás vyjde na méně než 4 EUR. Jedno balení masky (3 složky - čistící mléko, maska, hydratační krém) obsahuje minimálně cca 20-25 aplikací. Doporučená prodejní cena celého balení je 99 EUR.

 

Co když nebudu spokojená?

 

Na všechny výrobky poskytujeme 30ti denní záruku vrácení peněz. Pokud nebudete spokojeni s výsledky, stačí nám masku odeslat a my vám vrátíme peníze. S námi neriskujete vůbec nic. Tolik věříme našim produktům. :-)

 

Nic neriskujete. Máte 30 dní na vyzkoušení. Pokud nebudete spokojeni vrátíme vám peníze.

 

 

Skindulgence facelift:

 

 • viditelně vyhlazuje vrásky už za 30 minut
 • balení obsahuje čistící mléko, masku a hydratační krém
 • celé balení vystačí na 2-3 měsíce
 • jedna aplikace za méně než 4 EUR
 • doprava po Evropě zdarma!
 • schváleno pro prodej v ČR a SR
 • výrobek nebyl testován na zvířatech
 • neobsahuje parabeny

 

Skindulgence Facelift otázky a odpovědi:

 

Musím přestat používat současnou kosmetiku pro péči o pleť?

Rozhodně ne. Skindulgence je vytvořen jako podpora vaší současné péče o pleť. Pokud pravidelně používate některé ze Skindulgence výrobků, víte jak důležitá je péče o pleť. Skindulgence 30 minutový nechirurgický facelift má být používán jako zlepšení nikoli náhrada vašeho programu péče o pleť.

Jak se Skindulgence Facelift System používa?

První balení doporučujeme používat každý druhý den, následující balení stačí používat 1x až 2x týdně pro udržení výsledku v závislosti na věku.

Může systém používat každý?

Systém je bezpečný a efektivní pro všechny typy pleti. Vyskytují se nicméně vzácné případy kdy lidé mají alergii na jednu ze složek systému. Hlavní složkou je Aloe Vera na kterou má alergii 1 z 200 000 lidí.

V jakém věku je vhodné začít systém používat?

Používat jej mohou mladí i dospělí prostě lidé v jakémkoli věku. Mladší zákazníci mohou systém používat spíše jako prevenci než pro výrazně viditelné výsledky. Obecně ale lidé kolem 30-40 let začínají pociťovat stárnutí pokožky a chtějí si proto zachovat mladý vzhled po dlouhou dobu.

Můj náctiletý syn má akné. Může mu tento systém pomoci?

Akné je kožní onemocnění, které by mělo být konzultováno s dermatologem. Nicméně Facelift System může být velice efektivní při zbavování pleti nečistot.

 

Návod k použití:

Krok 1: Čistící mléko
Je navrženo tak, aby důkladně očistilo a připravilo pokožku vašeho obličeje a krku. Jednoduše naneste a důkladně vmasírujte. Poté důkladně opláchněte teplou vodou a jemě osušte poklepáváním aby kůže zůstala jemná pro aplikaci masky ve večerních hodinách. Pro dosažení nejlepších výsledků očistěte pleť každé ráno a večer.
Krok 2: Maska
Třicet minut je vše co potřebujte abyste vrátili čas! 30ti minutový facelift se často přirovnává k tréningovému programu pro váš obličej. Maska ztuhne na pokožce a izometricky působí proti síle obličejových svalů, podobně jako když tlačíte silou obou rukou proti sobě. Při pravidelném používání masky, stejně jako když pravidelně cvičíte, zpevní se tonus vašich obličejových svalů. Exkluzivní výběr botanických extraktů navíc pomůže obnovit přirozenou rovnováhu vaší pokožky.
Optimálních výsledků dosáhnete při pravidelném používání. Používejte masku alespoň 2-3x týdně po dobu prvních 90 dnů a poté 2x týdně. A výsledek? Ve vašem zrcadle uvidíte mnohem mladší tvář!
Naneste masku v tenké vrstvě na váš obličej kromě prostoru kolem očí. Poté si lehněte nebo sedněte na 30 minut a relaxujte (nesmíte mluvit nebo se smát aby maska nepopraskala a tím se nesnížila účinnost). Můžete si dát horkou koupel. Po 30 minutách vodou a přiloženým hadříkem důkladně ale jemně opláchněte - přiliš netlačte.
Opláchněte teplou vodu před použitím hydratačního krému.
Krok 3: Hydratační krém
A teď je čas na hydrataci vaší pokožky se Skindulgence Moisturizer. Je vyvynutý tak aby zanechal vaši pokožku pružnou a hedvábně jemnou. Tento jemný hydratační krém můžete používat denně ráno a večer. Jednoduše naneste na obličej a krk a uvidíte ten zářící rozdíl. Přírodní rostliné výtažky pak zklidní vaši pleť.