Skindulgence Facelift

2 500,00 Kč
Za prvních 30 minut ucítíte tyto výsledky:
  • vyhladí se jemné rýhy a zmenší se hluboké vrásky
  • kůže bude jemnější a bude vypadat mladší
  • zlepší se tón a barva pokožky
  • zvednou se koutky očí a úst
  • budete mít příjemný pocit jako po masáži obličeje
Obsah balení
2x 2 oz. (56g), 1x 3 oz (85g)
 Zpět na: Kosmetika
 

30-Minute Non-Surgical Facelift System

 

Udělejte si čas jen pro sebe a vychutnejte si Skindulgence – jedinečný systém péče o pleť. Eliminuje nežádoucí jemné obličejové linie a vrásky, a pomůže tak pleti vypadat mladě. Už za 30 minut po aplikaci Skindulgence – třicetiminutového nechirurgického faceliftu – zjistíte, že omládnout nikdy nebylo tak snadné! Systém je vyvinutý tak, aby jednotlivé složky dosáhly maximálního výsledku. Čisticí mléko, maska a hydratační krém zlepšují tón a barvu tváře a zároveň vyvolají pocit pevnějších obličejových svalů.

Masku Skindulgence často používají i chalpci a dívky s problematickou pletí a s akné. Balení s maskou obsahuje velice účiné čistící mléko které čistí pleť a zejména póry do hloubky. Samotná maska pomáhá s prokrvením pleti díky práci se svaly a jemně pokožku vysušuje. Hydratační krém pak dodává pokožce potřebnou pružnost a živiny. Na obrázku vidíte dívku před použítím masky a po 3 měsíčním pravidelném používání 3x týdně. Výrazně se zlepšil celkový vzhled kůže, zmizeli vřídky a uhry a pleť vypadá mladší

 

 

Skindulgence a ženy od 30 let

V tomto věku se začínají objevovat vrásky hlavně kolem očí, úst a na čele. Zpomaluje se proces obnovy buněk a pleť postupně ztrácí elastičnost. Maska Skindulgence pomáhá s prevencí vzniku vrásek tím že posiluje obličejové svaly. Zlepšuje barvu a tón pokožky a vyhlazuje vznikající jemné rýhy a vrásky. Masku můžete požívat 1-2 týdně. Maska vám tak vydrží až na půl roku.

 

Skindulgence a ženy od 50 let

Při pravidelném používání maska postupně zpevňuje všechny svalové skupiny na obličeji a tím dokáže vyrovnat linie tváře kde je pokožka ve vyšším věku povyslá. Výsledky které uvidíte po 3 měsících se dají srovnat s výsledky po plastické operaci. S maskou Skindulgence ale neriskujete nepovedenou operaci ani nemusíte podstupovat vpichování různých látek.

 


Návod k použití:

 

Krok 1: Čistící mléko

Je navrženo tak, aby důkladně očistilo a připravilo pokožku vašeho obličeje a krku. Jednoduše naneste a důkladně vmasírujte. Poté důkladně opláchněte teplou vodou a jemě osušte poklepáváním aby kůže zůstala jemná pro aplikaci masky ve večerních hodinách. Pro dosažení nejlepších výsledků očistěte pleť každé ráno a večer.

 

Krok 2: Maska

Třicet minut je vše co potřebujte abyste vrátili čas! 30ti minutový facelift se často přirovnává k tréningovému programu pro váš obličej. Maska ztuhne na pokožce a izometricky působí proti síle obličejových svalů, podobně jako když tlačíte silou obou rukou proti sobě. Při pravidelném používání masky, stejně jako když pravidelně cvičíte, zpevní se tonus vašich obličejových svalů. Exkluzivní výběr botanických extraktů navíc pomůže obnovit přirozenou rovnováhu vaší pokožky.

Optimálních výsledků dosáhnete při pravidelném používání. Používejte masku alespoň 2-3x týdně po dobu prvních 90 dnů a poté 2x týdně. A výsledek? Ve vašem zrcadle uvidíte mnohem mladší tvář!

Naneste masku v tenké vrstvě na váš obličej kromě prostoru kolem očí. Poté si lehněte nebo sedněte na 30 minut a relaxujte (nesmíte mluvit nebo se smát aby maska nepopraskala a tím se nesnížila účinnost). Můžete si dát horkou koupel. Po 30 minutách vodou a přiloženým hadříkem důkladně ale jemně opláchněte - přiliš netlačte.
Opláchněte teplou vodu před použitím hydratačního krému.

 

Krok 3: Hydratační krém

A teď je čas na hydrataci vaší pokožky se Skindulgence Moisturizer. Je vyvynutý tak aby zanechal vaši pokožku pružnou a hedvábně jemnou. Tento jemný hydratační krém můžete používat denně ráno a večer. Jednoduše naneste na obličej a krk a uvidíte ten zářící rozdíl. Přírodní rostliné výtažky pak zklidní vaši pleť.