Alura LUX od NHT Global

1 600,00 Kč
Alura® LUX je patentovaný bezpečný čirý gel obsahující složky, díky nimž je povrch klitorisu citlivější. Po nanesení do oblasti genitálií proniká měkkou tkání a vytváří dráždivý pocit „chladivého brnění“. V některých případech může opakované používání přípravku Alura® vést k intenzivnějšímu prožitku.
Obsah balení
0.57 oz. (17ml)
 Zpět na: Intimita
 

 

Alura je odpovědí na otázku jak zlepšit své vztahy a dosáhnout lepšího sexuálního uspokojení. Statistky uvádějí, že za jedním ze tří rozchodů stojí neshody v intimní oblasti. Dnes se však díky Alura všechny problémy stávají minulostí.

Uznávaný psycholog Dr. Dale Keeton tvrdí: „Obohacuje-li se sexuální vztah, zlepšují se i ostatní aspekty intimity...zlepšuje se komunikace a dochází k prohloubení celého vztahu."

V roce 1998 získali 3 lékaři Nobellovu cenu za objev syntézy oxidu dusnatého. O dva roky později gynekolog Ronald J. Thompson studoval tento výzkum a na základě teorií o kterých pojednává vyvinul pro své pacientky gel Alura, který mimo jiné má tyto účinky:

 

  • zvyšuje citlivost pohlavních orgánů a napomáhá tak k většímu prožitku během intimních chvil
  • zlepšuje funkci ženských pohlavních orgánů
  • zlepšuje fyziologické potíže, způsobené stárnutím a sníženou hladinu estrogenu
  • chrání genitální tkáně a zpomaluje jejich stárnutí
  • normalizuje funkci žláz s vnitřní sekrecí a přispívá k vyvážení hladiny hormonů v těle

 

Alura® je patentovaný, bezpečný, čirý gel obsahující složky, díky nimž je povrch klitorisu citlivější. Po nanesení do oblasti genitálií proniká měkkou tkání a vytváří dráždivý pocit „chladivého brnění". V některých případech může opakované používání přípravku Alura® vést k intenzivnějšímu prožitku. Alura® je volně prodejný gel na přírodní bázi distribuovaný prostřednictvím sítě NHT Global. Přípravek je laboratorně testován a o jeho účinnosti podávají svědectví odborní lékaři, zdravotní sestry i jiné ženy, které jej měly možnost vyzkoušet. Alura® je ve vodě zcela rozpustný výrobek, který rychle hydratuje Vaši pokožku a zanechává pocit svěžesti, plnosti života a zdraví. Doporučené množství přípravku Alura® vtírejte každé ráno a večer do intimních částí. Optimální výsledky se dostaví za šedesát dní. (Poznámka: Tento výrobek obsahuje mentol, proto by neměl přijít do kontaktu s očima. Přípravek není vhodný pro těhotné ženy.) Staňte se jednou z tisíců VELMI spokojených žen, pro které se Alura® stala kořením milostného života!

 

Zkušenosti s výrobkem Alura:

 

S přípravkem Alura teď s manželem prožíváme stejně intimní život jako na počátku našeho manželství. Už se nemohu dočkat dovolené. Alura bude to první, co si zabalím!
June – 43 let

Když jsem přípravek Alura® použila poprvé, byla jsem překvapená, jak velký je to rozdíl. Teď už se s manželem bez něj nemilujeme. Je úžasné, kolik potěšení dává.
Neera – 35 let

Můj muž je teď tak láskyplný, že jsem opět nalezla radost ze sexu.
Stella – 58 let

Alura vrátila mému manželovi úsměv na tváři. Když se někdo zeptá: „Funguje to ?", můj muž se usměje a řekne: „To tedy ano!"
Lynn

Když jsem začala používat přípravek Alura, mohu vám říct, že opravdu zlepšil kvalitu mého života. Pomohl mě a mému manželovi rozšířit tu krásnou intimitu, kterou jsme vždycky jako přátelé měli, vrátil našim krokům pružnost a změnil náš pohled na sebe navzájem. Jsem tímto výrobkem opravdu nadšená.
Aurora – mladá 50-ti letá – New York

Byla jsem velký skeptik a přípravek Alura® jsem ani nechtěla vyzkoušet. Ale nakonec jsem ho přece zkusila. Při prvním použití mě nijak neohromil, ale byl to příjemný pocit, který stačil i mně jako skeptikovi natolik,abych ho ještě několikrát vyzkoušela. Abych celý příběh zkrátila, opět se s manželem milujeme jednou nebo dvakrát týdně. Sex je teď pro mě stejně tak fyzickým jako emocionálním potěšením. Nejlepším „vedlejším účinkem" přípravku Alura® je, že se náš znovunalezený soulad na lůžku přenesl i do celého našeho vztahu. Můj manžel je ke mně pozornější, než když jsme spolu chodili! Častěji se mne dotýká bez erotického podtextu – což je něco, po čem jsem vždy toužila. Myslím, že moje sexuální reakce mě pro něj učinila přístupnější a více milovanou.
Cynthia – 55 let

Přípravkem Alura jsem byla naprosto překvapená – a můj manžel samozřejmě také. Teď máme příležitost k větší intimitě, ke vzájemnému sdílení. Musím říct, že tento výrobek je úžasný – prožitek se zlepšuje po každém použití!
Sherry z Kalifornie

Časté použití tohoto jednoduchého přípravku udržuje tkáň sliznicové membrány měkkou a dává mé moje pokožce pocit energie. Při sexu tento přípravek jednoduše zesiluje prožitek, který je od počátku vzrušující. Miluji přípravek Alura®!
Angie – 42 let

Připouštím, že jsem byla poněkud skeptická a trošku nervózní, ale jakmile ten balíček přišel, nedočkavě jsem ho vyzkoušela. Byla jsem velmi příjemně překvapená! Přípravek nám rozhodně okořenil život. Po desetiletém manželství se dvěma dětmi stačí jen něco málo nového a magické večery jsou tu! Podle mě každý, kdo o přípravku Alura uslyší, ho bude chtít s partnerem vyzkoušet. Čím více ho používáte, tím větší prožitek!
Kathy z New Jersey

Necítila jsem se takhle patnáct let! Je to skvělé! Už léta jsem neviděla mého manžela tak šťastného.
June – 37 let

Velkou část svého profesního života jsem strávila jako prodejce. Prodávala jsem nejrůznější výrobky, od žížalích výměšků (organické hnojivo) až po nemovitosti nebo investiční fondy. Některá zaměstnání byla ve firemním sektoru a v jiných jsem byla na volné noze. Mnoho let jsem přebíhala mezi dvěma až třemi zaměstnáními, aby mi „zbylo" dost peněz a uživila své dvě děti a sebe. Od mých sedmadvacátých narozenin jsem se těšila, až mi bude čtyřicet... ano, říkala jsem... úžasné čtyřicetiny! Věděla jsem, že v té době budu na rozcestí života, kdy mé děti budou téměř dospělé a nejtěžší část mého života bude za mnou. Pokud život začíná ve čtyřiceti, právě prožívám své období vzdoru. Až teď si uvědomuji, kdo a kde jsem, a co je ještě důležitější, co dělám. Řeknu vám, že několik dní poté, co jsem slyšela o NHT Global a přípravku Alura®, jsem se vzbudila ve tři ráno s výrazem „jelena, kterého uprostřed noci osvítily reflektory" na tváři! Moje další myšlenka byla: „Přece musí existovat nějaká časová zóna, kam bych mohla zavolat a představit tento úžasný výrobek a obchodní plán"! Počkala jsem, až se rozední, a začala navazovat kontakty! Byl to ten nejlepší „budíček" po telefonu, jaký jsem kdy udělala!

Se zavedeným systémem je snadné pracovat a je tudíž duplikovatelný. Obchodní plán je flexibilní a nabízí individuální výběr způsobu, jak přípravek Alura® nabízet. Přes internet, obchodní centra, zdravotní profese, organizace, nadace a také samozřejmě podomním prodejem. Jsem nadšená, že mám možnost dát lidem příležitost rozhodnout o jejich osudu, příležitost posunout jejich osobní vztah o kus dál a příležitost obohatit jejich finanční budoucnost. Moji spolupracovníci v NHT Global a já se účastníme mise na vytvoření životního stylu, který chceme a který si zasloužíme! Díky, že jsem se o to mohla s vámi podělit.
Karin ve Wisconsinu

Alura® způsobila v mé ložnici skutečný výbuch. Teď je díky přípravku Alura naše milování jako před třiceti lety, když jsme se vzali, divoké a úžasné. Jen to zkuste. Věřte mi, nebudete litovat.
Katie

Můj sponzor mi dal tubičku přípravku Alura®. Když jsem se na něj podívala, řekla jsem :„Tohle nepotřebuji." On řekl: „Jak to víš?" A já jsem řekla: „Nemám problémy se sexem." On na to: „Jak víš, že o něco s tímhle krémem nepřicházíš? Možná je to bomba!" Já jsem řekla: „No jo, možná máš pravdu!" Tak jsem ho vyzkoušela a jsem ráda, že mohu potvrdit, že to opravdu bomba je! Alura® mi dala znovu pocítit, že žiju. Byl to posun, které jsem potřebovala, abych se dostala na druhou stranu. Díky, Dr. Thompsone.
Joyce – 37 let, DC

Moje první zkušenost s přípravkem Alura mi připomněla, jaké to bylo, když mi bylo 25 a byla jsem bláznivě zamilovaná do svého manžela. A byla jsem překvapená, že jsem to začala pociťovat za méně než jednu minutu. Alura® opravdu zvyšuje potěšení z milování.
Denise – 60 let

Jen v kostce: minulé léto jsem měla rakovinu plic a lékaři mi dávali dva měsíce. Našla jsem výborný (ženský) lékařský tým, který se pokusil o velmi agresivní léčbu chemoterapií a zároveň ozařováním, aby porazil tři nádory, metastáze a rakovinu lymfatické uzliny. Nemusím zdůrazňovat, že to bylo těžké! Doslova jsem bojovala o život! Teď jsem už osm měsíců přeléčená a mám v plánu tu zůstat! Nedávno jsem slyšela o přípravku Alura®, a tak jsem ho vyzkoušela. A opravdu, znovu mě probudil. Cítila jsem se jako Šípková Růženka probuzená z hrozné noční můry. Udělal na mě takový dojem, že jsem se stala jeho distributorkou. Doufám, že s přípravkem Alura® pomohu ostatním ženám žít naplněnější život!
Nat

Přípravek Alura® jsem vyzkoušela nedlouho po tom, co se narodilo mé první dítě. Byla jsem frustrovaná, protože můj sexuální život nefungoval tak, jako dřív. Cítila jsem, že nic už nebude jako předtím. Můj manžel koupil přípravek Alura® a varoval mě, že budu zřejmě potřebovat několik aplikací, než si všimnu pozitivního rozdílu. Když jsem ho vyzkoušela poprvé – nic. Byla jsem smutná, ale ochotná pokračovat v dalších pokusech. Podruhé jsem cítila slabé mravenčení, ale nic světoborného. Potřetí – PÁNI! Jsem tak vděčná, že jsme se byli upozorněni, že se výsledek může dostavit až po několika aplikacích. Jinak bychom to vzdali po prvním nebo druhém pokusu a nikdy bychom neprožili ten úžasný zážitek s tímto přípravkem.
Lynda

Brzy s manželem oslavíme naše výročí svatby a Alura® přinesla nový smysl do našeho intimního života. Je pro mě neuvěřitelné, že to fungovalo napoprvé a stále zažíváme úžasné výsledky. Díky vám, NHT Global, za přípravek, díky kterému se náš vztah stal ještě úžasnější a více vzrušující!
Nora McEleveen, Pamplico, SC

*Výsledky nejsou typické a mohou se lišit v závislosti na mnoha faktorech. Tyto informace nebyly ověřeny Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv. Tento výrobek není určen ke stanovování diagnóz, léčbě či prevenci vzniku nemocí.

** Triotein není zatím v ČR k dispozici

 


 

Návod k použití:

Naneste krém na prst.

Naneste na spodní stranu klitorisu  a důkladně vetřete. NEPOUŽÍVEJTE Aluru během těhotenství. Zabraňte vniknutí do očí. Pokud se objeví podráždění, přestaňte používat. Při problémech konzultujte s Vaším gynekologem nebo lékařem. Není učeno pro vnitřní použití.

Složení:

Čištěná voda USP, Propylene Glycol USP, Hydroxyethylcellulose NF, L-arginine, Citric Acid USP, Menthol USP.

Obsah balení:

Lahvička – 17ml